Start

Najnowsze wpisy:

 1. Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825
  Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825

  Pogwarancyjna reperacja również instalacja pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych także indukcyjnych oraz innych w domu klienta na terenie Krakowa również okolic, marek takich jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt również innych, dodatkowo urządzeń gastronomicznych takich marek jak: RM Gastro, Red Fox, Electrolux, Kromet, Hendi, Retigo, RM Lotus, Unox również innych. Firma Usługowa Pomoc - AGD Kraków proponuje Państwu wszechstronne, pogwarancyjne usługi dotyczące reperacjirównież instalacji sprzętu AGD takiego jak pralki, zmywarki, kuchenki, piekarniki również płyty ceramiczne , każdych marek dostępnych na rynku polskim. Wkładamy znaczny nacisk na jakość, niezawodność, odpowiedzialność również terminowość realizowanych przez nas usług. Posiadamy dostęp do części wymienialnych wszelkiego typu urządzeń. Oprócz napraw typowo mechanicznych, zajmujemy się też naprawą programatorów, elementów sterujących. Nasi serwisanci to doświadczeni specjaliści wykwalifikowani w zakresie elektromechaniki, elektroniki, hydrauliki, posiadający uprawnienia dotyczące instalacji gazowych również podłączeń elektrycznych SEP 1kV. Jesteśmy serwisem mobilnym dojeżdżającym do klientów na terenie całego Krakowa , a też Zielonek, Zabierzowa, Skawiny, Wieliczki i Kocmyrzowa . Bierzemy pod uwagę potrzebę elastyczności odnośnie terminów wizyt, zatem staramy się tak dostosować do Państwa pór pracy. Na wykonane przez nas usługi naprawy AGD Kraków , udzielamy 2 - tygodniowej gwarancji rozruchowej. Naszą propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli lokali użytkowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług reperacji pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych także indykcyjnych oraz urządzeń gastronomicznych na terenie Krakowa również okolic marek takich jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt i innych dodatkowo urządzeń gastronomicznych takich marek jak: , RM Gastro, Red Fox, Electrolux, Kromet, Hendi, Retigo, RM Lotus, Unox również innych.

 2. Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków tel. 505-295-825 oraz 790-724-824
  Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków tel. 505-295-825 oraz 790-724-824

  Pogwarancyjna renowacja pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych i indukcyjnych a także RTV oraz urządzeń gastronomicznych na terenie Krakowa i okolic, marek takich jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Haier, Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt i innych. O nas... Jesteśmy zgraną grupą młodych serwisantów, pasjonatów elektromechaniki i elektroniki którzy łaczą pasję z pracą zawodową. W swoim dorobku zawodowym mamy już kilkuletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętów AGD również urządzeń gastronomicznych . Przeprowadzamy pogwarancyjne renowacji sprzętów AGD takich jak pralki, pralko-suszarki a podobnie urządzenia kuchni takich jak zmywarki również kuchenki, piekarniki również płyty ceramiczne a także i indukcyjne wszelkich marek osiągalnych na rynku polskim. Oferujemy także i usługi z zakresu napraw wyposażeń gastronomicznych . Rejon działania... Zasięgiem naszych usług obejmujemy Kraków a też: Michałowice, Zielonki, Zabierzów, Skawinę, Wieliczkę, Kocmyrzów itd.. Zakres działania usług... Sprawiamy m.in.: naprawy i pielęgnacje wyposażeń, naprawy względnie wymiany części, instalacje wyposażeń, sprzedaż części, zamiennych na zamówienie, inne według życzeń klienta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług naprawy pralek i pralko-suszarek a także zmywarek oraz kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych i indukcyjnych. Polecamy również nasze usługi w zakresie napraw urządzeń gastronomicznych.

 3. Likwidacja Mieszkań Katowice
  Likwidacja Mieszkań Katowice

  Przeprowadzki stwarzają wiele ważnych problemów, które zdecydowanie warto umieć rozwiązywać w szybki sposób. Opróżnianie mieszkania Katowice to jedna z usług, która może nam pomóc w takim procesie. Ekipa, która ma wiele sił, aby poradzić sobie z przeniesieniem naszych mebli w ekspresowym czasie na pewno jest godna uwagi. Nowej generacji sprzęt plus kondycja fizyczna pracowników ekip, która nie pozostawia wiele do życzenia powodują, że zadanie przeważnie realizowane jest w ekspresowy sposób, co przekonuje Klientów do skorzystania z tego rodzaju rozwiązania, które później zazwyczaj polecane jest dalej. Z reguły osobom, które są z rodziny lub są dobrymi znajomymi. Wywóz mebli Katowice powierzony specjalistom daje nam olbrzymi komfort. Nie musimy organizować w ten czas specjalistycznego transportu czy też martwić się tym, w jakim miejscu zostawić zbędne rzeczy. W przypadku, gdy zlecimy to osobom, które dobrze wiedzą, o co chodzi w tym biznesie dostaniemy rozwiązanie naszej przeprowadzki. Z tego typu oferty skorzystało już bardzo wielu Klientów, którzy już wiedzą, że jest to bardzo dobra opcja, którą warto zarekomendować naszym znajomym.

 4. Taxi Bagażowe Katowice
  Taxi Bagażowe Katowice

  Taxi bagażowe to atrakcyjna oferta, która w różnych momentach może okazać się rozwiązaniem, które będzie dla nas najbardziej intratne z punktu widzenia finansowego oraz czasowego. Bagażówka Katowice jest takim wyborem, z którego możemy skorzystać w pierwszym rzędzie. Wezwanie jej jest niezmiernie proste, gdyż nie musimy dużo robić, ażeby znalazła się ona we wskazanym przez nas punkcie. Trzeba tylko odnaleźć korporację, która posiada tego rodzaju samochód w swej flocie. Jest to dosyć proste, ponieważ bagażówki Katowice są obecnie w każdej firmie, która chce uchodzić za konkurencyjną. Bagażówka kierowana przez doświadczonego taksówkarza jest propozycją, która godna jest rozważenia, m.in., kiedy dochodzi do przeprowadzki lub wyjeżdżamy i chcemy zabrać trochę więcej rzeczy, które nie pomieszczą się do tradycyjnej taksówki bądź naszego samochodu. Bagażówka w takim momencie okaże się dla wielu wyborem najlepszym. Skorzystało z tego mnóstwo Klientów przed nami. Warto również poszukać ich opinii, które definitywnie przekonają nas do skorzystania z takich usług.

 5. Skup Mebli Używanych Śląsk
  Skup Mebli Używanych Śląsk

  Co jakiś czas przychodzi moment, że decydujemy się na zakup zupełnie nowych mebli do mieszkania. Naturalnie, ma to miejsce dość rzadko, ale takowa sytuacja bezspornie ma miejsce, prędzej czy też później. Kupno nowych mebli jest frajdą, ale rodzi się wówczas problem. Co uczynić z meblami, których trzeba się pozbyć, aby zorganizować miejsce dla nowo nabytych? Naturalnie wszystko można wyrzucić do kontenerów na śmieci, jednakże jest to wyjście, które należy traktować jako ekstremum. Co w takim razie należy uczynić? Skup mebli używanych Śląskto wyjście, z którego z pewnością warto skorzystać. Ma to wiele plusów, z których skorzystanie da nam pewne zyski. Skup oznaczać będzie, że za meble dostaniemy trochę pieniędzy. Im w lepszym stanie będą nasze meble, tym więcej za nie dostaniemy. sumy zapewne nie będą duże, ale zawsze jest to jakiś pieniądz, który można przeznaczyć na różne cele. Wyrzucając meble na śmietnik nie mamy co liczyć na takie profity.Skup mebli biurowych Śląsk to następna opcja. Meble biurowe są bardzo popularne. Gro firm co roku wymienia meble. Skupy chętnie je przyjmują, albowiem jest to dla nich duża szansa na dobry zarobek.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.