Start

Najnowsze wpisy:

 1. Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków tel. 505-295-825 oraz 790-724-824
  Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków tel. 505-295-825 oraz 790-724-824

  Pogwarancyjna renowacja pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych i indukcyjnych a także RTV oraz urządzeń gastronomicznych na terenie Krakowa i okolic, marek takich jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Haier, Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt i innych. O nas... Jesteśmy zgraną grupą młodych serwisantów, pasjonatów elektromechaniki i elektroniki którzy łaczą pasję z pracą zawodową. W swoim dorobku zawodowym mamy już kilkuletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętów AGD również urządzeń gastronomicznych . Przeprowadzamy pogwarancyjne renowacji sprzętów AGD takich jak pralki, pralko-suszarki a podobnie urządzenia kuchni takich jak zmywarki również kuchenki, piekarniki również płyty ceramiczne a także i indukcyjne wszelkich marek osiągalnych na rynku polskim. Oferujemy także i usługi z zakresu napraw wyposażeń gastronomicznych . Rejon działania... Zasięgiem naszych usług obejmujemy Kraków a też: Michałowice, Zielonki, Zabierzów, Skawinę, Wieliczkę, Kocmyrzów itd.. Zakres działania usług... Sprawiamy m.in.: naprawy i pielęgnacje wyposażeń, naprawy względnie wymiany części, instalacje wyposażeń, sprzedaż części, zamiennych na zamówienie, inne według życzeń klienta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług naprawy pralek i pralko-suszarek a także zmywarek oraz kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych i indukcyjnych. Polecamy również nasze usługi w zakresie napraw urządzeń gastronomicznych.

 2. Likwidacja Mieszkań Katowice
  Likwidacja Mieszkań Katowice

  Przeprowadzki stwarzają wiele ważnych problemów, które zdecydowanie warto umieć rozwiązywać w szybki sposób. Opróżnianie mieszkania Katowice to jedna z usług, która może nam pomóc w takim procesie. Ekipa, która ma wiele sił, aby poradzić sobie z przeniesieniem naszych mebli w ekspresowym czasie na pewno jest godna uwagi. Nowej generacji sprzęt plus kondycja fizyczna pracowników ekip, która nie pozostawia wiele do życzenia powodują, że zadanie przeważnie realizowane jest w ekspresowy sposób, co przekonuje Klientów do skorzystania z tego rodzaju rozwiązania, które później zazwyczaj polecane jest dalej. Z reguły osobom, które są z rodziny lub są dobrymi znajomymi. Wywóz mebli Katowice powierzony specjalistom daje nam olbrzymi komfort. Nie musimy organizować w ten czas specjalistycznego transportu czy też martwić się tym, w jakim miejscu zostawić zbędne rzeczy. W przypadku, gdy zlecimy to osobom, które dobrze wiedzą, o co chodzi w tym biznesie dostaniemy rozwiązanie naszej przeprowadzki. Z tego typu oferty skorzystało już bardzo wielu Klientów, którzy już wiedzą, że jest to bardzo dobra opcja, którą warto zarekomendować naszym znajomym.

 3. Taxi Bagażowe Katowice
  Taxi Bagażowe Katowice

  Taxi bagażowe to atrakcyjna oferta, która w różnych momentach może okazać się rozwiązaniem, które będzie dla nas najbardziej intratne z punktu widzenia finansowego oraz czasowego. Bagażówka Katowice jest takim wyborem, z którego możemy skorzystać w pierwszym rzędzie. Wezwanie jej jest niezmiernie proste, gdyż nie musimy dużo robić, ażeby znalazła się ona we wskazanym przez nas punkcie. Trzeba tylko odnaleźć korporację, która posiada tego rodzaju samochód w swej flocie. Jest to dosyć proste, ponieważ bagażówki Katowice są obecnie w każdej firmie, która chce uchodzić za konkurencyjną. Bagażówka kierowana przez doświadczonego taksówkarza jest propozycją, która godna jest rozważenia, m.in., kiedy dochodzi do przeprowadzki lub wyjeżdżamy i chcemy zabrać trochę więcej rzeczy, które nie pomieszczą się do tradycyjnej taksówki bądź naszego samochodu. Bagażówka w takim momencie okaże się dla wielu wyborem najlepszym. Skorzystało z tego mnóstwo Klientów przed nami. Warto również poszukać ich opinii, które definitywnie przekonają nas do skorzystania z takich usług.

 4. Skup Mebli Używanych Śląsk
  Skup Mebli Używanych Śląsk

  Co jakiś czas przychodzi moment, że decydujemy się na zakup zupełnie nowych mebli do mieszkania. Naturalnie, ma to miejsce dość rzadko, ale takowa sytuacja bezspornie ma miejsce, prędzej czy też później. Kupno nowych mebli jest frajdą, ale rodzi się wówczas problem. Co uczynić z meblami, których trzeba się pozbyć, aby zorganizować miejsce dla nowo nabytych? Naturalnie wszystko można wyrzucić do kontenerów na śmieci, jednakże jest to wyjście, które należy traktować jako ekstremum. Co w takim razie należy uczynić? Skup mebli używanych Śląskto wyjście, z którego z pewnością warto skorzystać. Ma to wiele plusów, z których skorzystanie da nam pewne zyski. Skup oznaczać będzie, że za meble dostaniemy trochę pieniędzy. Im w lepszym stanie będą nasze meble, tym więcej za nie dostaniemy. sumy zapewne nie będą duże, ale zawsze jest to jakiś pieniądz, który można przeznaczyć na różne cele. Wyrzucając meble na śmietnik nie mamy co liczyć na takie profity.Skup mebli biurowych Śląsk to następna opcja. Meble biurowe są bardzo popularne. Gro firm co roku wymienia meble. Skupy chętnie je przyjmują, albowiem jest to dla nich duża szansa na dobry zarobek.

 5. Naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825 lub 790-724-824
  Naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825 lub 790-724-824

  Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyty ceramicznych również innych sprzetów AGD w Krakowie także okolicach takich marek jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt , otwarta od pon. do pt. 08.00 - 18.00 i w sobotę od 08.00 do 12.00. Zapraszamy. Jesteśmy firmą świadczącą pogwarancyjne usługi naprawy, konserwacji również instalacji pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych , a również urządzeń gastronomicznych . Usuwamy każdego rodzaju awarie. Zarówno te proste jak np. przytkania czy też problemy z drożnością, jak i trudniejsze jak naprawa programatora lub wymiana łożysk. Naprawiamy sprzęt AGD takich marek jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt . Jesteśmy grupą młodych fachowców, dla których rzemiosło to nie tylko zawód, ale również i pasja. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz ukończone szkolenia kierunkowe pozwalające na odpowiedzialne i kompetentne wykonywanie usług napraw sprzętu AGD . Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w dziedzinie AGD, co pozwala na skuteczne naprawy dzisiejszych urządzeń. Świadczymy usługi naprawcze dużych sprzętów AGD także urządzeń gastronomicznych , na terenie Krakowa oraz Zielonek, Michałowic, Nowej Huty, Kocmyrzowa, Wieliczki, Skawiny, Zabierzowa , Limanowej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług napraw. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy 2 - tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na wymianę łożysk udzielamy 2 - miesięcznej gwarancji rozruchowej.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.